آموزش از پوشک گرفتن نوزاد در 3 روز

از پوشک گرفتن کودک

روز اول از پوشک گرفتن کودک
وقتی کودک شما از خواب بیدار می‌شود، پوشک او را باز کنید. بگذارید کودک شما حداقل روز اول را برهنه بگذراند یا یک دامن یا شلوارک بپوشد کودک شما احتمالاً نیاز به استفاده از سرویس بهداشتی  را تشخیص خواهد داد.
 ممکن است برای دسترسی آسان بخواهید لگن آموزشی را در اتاق‌نشیمن قرار دهید. این یک انتخاب شخصی است زیرا ممکن است برخی افراد بخواهند تمام کارهای مربوط به سرویس بهداشتی را همان جا انجام دهند.
 به کودک خود یک لیوان بزرگ آب، آب‌میوه یا شیر بدهید تا  مجبور به ادرار کردن شود. با دقت مراقب علایمی باشید که فرزند شما را نیازمند رفتن به سرویس بهداشتی نشان می‌دهد.
وقتی متوجه نشانه شدید، کودک خود را به سرعت به دست شویی ببرید. هر 20 دقیقه یک بار  کودک خود را به سرویس بهداشتی ببرید. ممکن است بخواهید یک تایمر 20 دقیقه‌ای شنیدنی تنظیم کنید تا کودک شما بداند وقتی تایمر خاموش می‌شود، وقت آن است که از سرویس بهداشتی استفاده کند.
پس از هر بار استفاده از سرویس بهداشتی ، حتما یک جایزه کوچک به عنوان تشویق برای کودک در نظر بگیرید شکلات، برچسب یا هرچیزی که او را مشتاق کند دوباره به دست شویی برود.
 

روز های دوم  و سوم  از پوشک گرفتن کودک
 روند شما برای روزهای دوم  و سوم از پوشک گرفتن کودک اساساً مثل همان روز اول است. برخی افراد در هر سه روز برای تحکیم روند در خانه می‌مانند. افراد دیگر برای فعالیت‌های کوتاه بعد از ظهر روزهای دوم  و سوم  تصمیم می‌گیرند به خارج از خانه بروند.
انتظار داشته باشید کودکتان شلوارش را خیس کند. هنگامی که این اتفاق می افتد، فقط لباس زیر ش را عوض کنید و قضیه را  بزرگ نکنید.

افزودن دیدگاه جدید