مهمترین و حیاتی‌ترین درمان بیماران کووید ۱۹

کووید ۱۹

 رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت:کارخانه تولید اکسیژن گامی بزرگ در جهت خدمت به بیماران کرونایی در منطقه خراسان ومهمترین و حیاتی‌ترین درمان بیماران کووید ۱۹ وابسته به کارخانه تولید اکسیژن امید جام است.

 دکتر محمد افکار در بازدید میدانی از محل کارخانه تولید اکسیژن امید جام ضمن تشکر و قدردانی از برادران فتوت جامی مدیر عامل و پرسنل کارخانه گفت:برادران فتوت جامی سربازان گمنامی که خدمات آنان دیده نمی‌شود ولی در کنار مدافعان سلامت به طور شبانه روز به مردم خدمت می کنند از زحمات زیاد و تلاش‌های ارزنده برادران فتوت جامی که در تولید اکسیژن مورد نیاز بیمارستان سجادیه و مهر مادر و منطقه شرق خراسان تلاش و زحمات زیادی می‌کشند تشکر و قدردانی می کنم.

وی ضمن تاکید بر اینکه مهمترین و حیاتی‌ترین درمان بیماران کرونایی وابسته به تولید اکسیژن این کارخانه است افزود:این کارخانه علاوه بر تولید اکسیژن مورد نیاز شهرستان تربت جام اکسیژن شهرستان‌های کاشمر، تایباد، باخرز، خواف، تربت حیدریه و حتی نیشابور را تامین می‌کند.

رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام ادامه داد: مصرف روزانه اکسیژن در بیمارستان سجادیه قبل از بیماری کرونا در شهرستان تربت جام ۴۰۰ کیلو در روز بوده ولی همزمان با شیوع کرونا و افزایش بیماران کرونایی مصرف اکسیژن ۱۰ برابر در روز شده است و هم اکنون روزانه ۴تن اکسیژن را مصرف می‌کنیم.

دکتر محمد افکار بیان کرد:با راه اندازی خط دوم تولید کارخانه اکسیژن نگرانی برای کمبود اکسیژن در منطقه وجود نخواهد داشت و کمک ، همت و مساعدت همگان برای این امر مهم و ضروری است.

افزودن دیدگاه جدید